کارت آویز ست اسپرت

کارت آویز ست اسپرت ، نمونه اتیکت و کارت آویز ست اسپرت می باشد. کارت آویز چاپی مطابق با سلیقه و برند شما و نیز خشیار برند در خدمت شماست. و نیز کارت آویز طلقی یکی از ضروری ترین ضروریات هر خیاطی و تولیدی پیراهن و البسه و محصولات مورد نیاز به آویز ، اتیکت لباس ، لیبل لباس و مارک لباس ، انواع کارت‌آویز ، کاور لباس از جمله کاور لباس مجلسی و کاور مانتو و کاور کت شلوار می باشد.

که در مجموعه خشیار برند به صورت تمام رنگی و با برش های زیبا و جنس های مختلف چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. از دیگر کار های شرکت خشایار برند می توان به بگ و ساک دستی و اتیکت چرمی و … نیز اشاره کرد که بسیار پرطرفدار هستند.

جاکارتی ها و کارت های آویز از جمله مواردی هستند که در کنار بند گردنی یا همان گردن آویزها کامل می شوند. کارت آویز در فرم معمول خود یک محفظه پلاستیکی معمولا از جنس پلاستیک خشک و سفت است. که برای قرار دادن کارت پرسنلی و یا کارت بازدید کننده در داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

حواستان باشد از فونت هایی بر روی کارت های خود استفاده کنید که واضح و زیبا باشند. شرکت خشیار برند در خدمت شما می باشد. با برند نهایی خود برای محصولات خود را متفاوت بفروشید. خشایار برند جزو یکی از بهترین شرکت های تولید انواع مارک ها لیبل ها می باشد.

کارت آویز لباس چیست

چاپ کارت لمینت برجسته مربع دورگرد

چاپ کارت آویز های آویز و اتیکت لمینت برجسته مربع نیز بر روی کاغذ های مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات دارای پوشش می شود. و همچنین قسمت هایی که شما انتخاب می کنید که دارای برجستگی ها می شود. کارت های آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارت های آویز لمینت مات مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دورو چاپ و عرضه می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید