مارک

مارک های محصولات، شناسنامه و معرف محصولات می باشند. هر چه طراحی لگو و نام برند جذابتر و زیباتر باشد، بی شک تاثیری مستقیم در فروش محصول خواهد داشت.

مارک

مارکها شاید تنها المانی باشند که با کمترین هزینه می توانند ارزش محصول شما را، تا حدود قابل قبولی افزایش دهند. گرافیک مارک ، جنس اتیکت و همین طور کیفیت کلی مارک می تواند روی فروش تاثیر مستقیم بگذارد.

مارک

کیفیت مارک در باور مردم براربر است با کیفیت محصول، هر چقدر در طراحی لگو، فرمت نوشتن نام برند، کیفیت مواد اولیه و کیفیت چاپ مارک دقیق تر و قوی تر باشید، بی شک فروش محصولتان نیز موفق تر خواهد بود.

مارک

مارک پارچه ای یکی ز انواع محصولات ماست، این المانها یا از 4 طرف و یا از یک سو به محصول اصلی دوخته می شوند، علاوه بر معرفی محصول، سایز محصول را نیز در بر می گیرند.

مارک

مارک مقوایی یکی دیگر از المانهای معرفی می باشد. این گونه مارکها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند، میتوانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند.

مارک

این مارک ها مناسب برای انواع لباس می باشند، این مارکها را از چهار طرف به محصول می دوزند، البته در لایه داخلی البسه بیشتر کار می شوند، مگر به نظر طراح لباس.

مارک

آیا شما تا به حال لباس یا به طور کلی کالایی خریداری کرده اید که هیچ مارکی نداشته باشد؟؟ مارک ها شناسنامه ی محصولات هستند، اگر محصولی اتیکت نداشته باشد به نظر دست دوم می آید، و اگر محصولی مارک [...]

مارک

مارک محصول معرف کمپانی محصول می باشد، هرچه طراحی و کیفیت مارک بهتر و زیباتر باشد، مطمئناً روی فروش کالاهایش تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

برگه 1 از 2