مارک و لیبل لباس

 در اتیکت لباس, لیبل لباس, مارک لباس

مارک و لیبل لباس

مارک و لیبل لباس که در تمامی لباس ها وجود دارد. گاها ممکن است برایمان پیش آمده باشد. که لباسی بر تن کرده‌ایم و کاغذ یا پارچه ای معمولا در ناحیه گردن شما را آزار می دهد.

پارچه کوچک دوخته شده بر لباس، که همان اتیکت لباس ، لیبل لباس ، مارک لباس و لیبل چسبی و … می باشد. که بر روی آن علائمی دیده می شود که در واقع اعم از راهنمای استفاده از لباس برای شسشو، اتوکشی، خشک کردن، دمای مناسب برای استفاده لباس در ماشین لباسشویی و … می باشد.

اتیکت یا مارک با توجه به کاربرد آن و نوع چاپ اطلاعات بر روی آن انواع مختلفی نیز دارد. با کمی دقت به اطراف خود می توانید مدل های مختلف آن را در منزل یا محل کار خود مشاهده و پیدا کنید.

همچنین شرکت خشایار برند یکی از بهترین تولید کنندگان کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار با بهترین کیفیت و متریال می باشد.

در این موارد از برچسب استفاده می شود: انواع پوشاک، کیف و کفش، تخت خواب و ملحفه، انواع لوازم بچه، ملزومات لباس، فرش، حوله و لیف و ….

انواع مارک یا اتیکت

برچسب ها:

به دو صورت تولید می شوند: با ماشین آلات نساجی بافت می شوند. یا روی پارچه، چاپ می شوند.

اتیکت بافت:

دارای کیفیت بالایی است. در برابر این کیفیت، قیمت بالایی نیز دارد. دوام آن در شستشو های ماشینی و دستی بیشتر می باشد. دوخت و قرار دادن این نوع لیبل ها بر روی سطح مورد نظر راحت تر می باشد.

اتیکت چاپ:

برای اینکه اطلاعات شستشو حک شود. یا برای مواقعی که طرح هایی بسیار کوچک و پیچیده داریم. از این نوع مارک ، لیبل و اتیکت استفاده می شود.

از جوهر طراحی برای نمایش اطلاعات مخصوص لباس استفاده می شود. باید ذکر شود که این مدل لیبل ها در برابر شستشوی ماشینی دوام بالایی ندارند. و به مرور زمان کمرنگ خواهند شد. برای نشان دادن آرم یا سایز لباس هم از این نوع استفاده می کنند. و همچنین قیمت آن در مقایسه با مدل بافت کمتر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید  چاپ تگ لباسلیبل چسبی