مارک و لیبل لباس

 در اتیکت لباس, لیبل لباس, مارک لباس

مارک و لیبل لباس

مارک و لیبل لباس که در تمامی لباس ها وجود دارد . گاها ممکن است برایمان پیش آمده باشد. که لباسی بر تن کرده‌ایم و کاغذ یا پارچه ای معمولا در ناحیه گردن شما را آزار می دهد.

پارچه کوچک دوخته شده بر لباس، که همان اتیکت می باشد. که بر روی آن علائمی دیده می شود که در واقع اعم از راهنمای استفاده از لباس برای شسشو، اتوکشی، خشک کردن، دمای مناسب برای استفاده لباس در ماشین لباسشویی و … می باشد.

اتیکت یا مارک با توجه به کاربرد آن و نوع چاپ اطلاعات بر روی آن انواع مختلفی نیز دارد. با کمی دقت به اطراف خود می توانید مدل های مختلف آن را در منزل یا محل کار خود مشاهده و پیدا کنید.

در این موارد از برچسب استفاده می شود: انواع پوشاک، کیف و کفش، تخت خواب و ملحفه، انواع لوازم بچه، ملزومات لباس، فرش، حوله و لیف و ….

انواع مارک یا اتیکت

برچسب ها:

به دو صورت تولید می شوند: با ماشین آلات نساجی بافت می شوند. یا روی پارچه، چاپ می شوند.

اتیکت بافت:

دارای کیفیت بالایی است. در برابر این کیفیت، قیمت بالایی نیز دارد. دوام آن در شستشو های ماشینی و دستی بیشتر می باشد. دوخت و قرار دادن این نوع لیبل ها بر روی سطح مورد نظر راحت تر می باشد.

اتیکت چاپ:

برای اینکه اطلاعات شستشو حک شود. یا برای مواقعی که طرح هایی بسیار کوچک و پیچیده داریم. از این نوع مارک ، لیبل و اتیکت استفاده می شود.

از جوهر طراحی برای نمایش اطلاعات مخصوص لباس استفاده می شود. باید ذکر شود که این مدل لیبل ها در برابر شستشوی ماشینی دوام بالایی ندارند. و به مرور زمان کمرنگ خواهند شد. برای نشان دادن آرم یا سایز لباس هم از این نوع استفاده می کنند. و همچنین قیمت آن در مقایسه با مدل بافت کمتر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید  لیبل لباسش