چاپ لباس

 در چاپ لباس

خشار برند بهترین و معتبرترین شرکت چاپ لیبل و مارک لباس و اتیکت های تبلیغاتی در تهران به منظور گسترش کار خود و ارایه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان خود کارگاه چاپ لباس خود را تاسیس کرده است .

خشایار برند خدمات چاپی خود را  و ارسال به سراسر تهران در جهت انتشار امور چاپ دیجیتال به چاپ عکس و لوگوی دلخواه شما بدون محدودیت رنگ و همچنین چاپ طرح روی تیشرت اقدام می نماید. ما عکس و یا لوگوی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت روی تیشرت های مرغوب با جنسهای متنوع مانند پنبه ای و یا اسپان با هزینه ای مناسب چاپ می نمائیم.

انواع خدمات چاپ بر روی لباس خشایار برند

چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت یکی از تخصص های اصلی خشایار بند می باشد. ما با بهره گیری از روشهای و دستگاه های چاپ جدید این کار را برای شما انجام می دهیم. همچنین شما میتوانید د چاپ تیشرت با انواع رنگ ها را سفارش دهید. ویژگی و تفاوت هر  تیشرت ها برای ما اهمیتی ندارد چون ما بر روی هر نوع و جنس از تیشرت برای شما چاب میکنیم.

اصولا تیشرت ها دارای چند دسته بندی مانند نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون و بسته به نوع کارایی مورد نظر شما در انواع سایز و رنگ بندی های گوناگون به صورت پولوشرت،آستین حلقه ایی و… تولید می‌شوند. همچنین چاپ روی تیشرت با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام میشود و شما میتوانید هر نوع لوگو یا طرحی را با هدف عرضه در بازار و یا اهداف تبلیغاتی چا بنمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید