چاپ تگ لباس

 در برند, چاپ لباس, مارک لباس

چاپ تگ لباس در خشایار برند

چاپ تگ لباس اجازه می دهد تا شرکت تولیدی برای اضافه کردن جزئیات  و ویژگی های محصول خود به صورت خلاقانه عمل کند. از تگ لباس، می توان برای انواع محصولات استفاده کرد و  از آنجایی که آنها هویت نام تجاری شما را نمایش می دهند، بنابراین نقش موثری خواهند داشت. علاوه بر جذب مشتریان به اعتبار و شناخت برند شما نیز کمک خواهد کرد.

به تگ لباس همان تگ دزدگیر لباس نیز گفته می شود. و یکی از اجزای اصلی گیت فروشگاهی محسوب می شود. که بر روی پوشاک و لباس ها نصب خواهد شد. عملکرد تگ لباس به این شکل است.

که با آنتن های گیت فروشگاهی موجود بر روی درب خروجی ارتباط داشته و با گذشتن تگ لباس از مقابل آن ها، شروع به آلارم زدن می کنند. و با به صدا در آوردن زنگ هشدار به فروشنده محصول هشدار می دهند. که کالای فروشگاه بدون مجوز و جدا کردن تگ از لباس، محصول  از فروشگاه در حال خروج است.

لیبل ها و مارک های لباس ها یکی از اقلام مهم برای پوشاک می باشد. و برای فروش آن ها بسیار هائز اهمیت بوده و ضرورت دارد. اتیکت لباس یکی از المان های مهم در فروش محصولات می باشد که دارای اطلاعاتی اعم از برند محصول ، نحوه ی استفاده و شستشوی آن نیز می باشد.

تگ پوشاک

تگ پوشاک در ابتدا توسط شرکت معتبر CENTURY عملی شد. و سپس این ویژگی در کل دنیا به همین اسم شناخته شد. تگ لباس در دو باند AM و RF موجود هستند. که فقط با دزدگیرهای فروشگاهی که هم فرکانس با این تگ ها است کاربرد دارند و هشدار می دهند.

تگ به لباس های موجود در فروشگاه متصل شده و اگر قبل از جدا شدن از محصول از گیت فروشگاهی عبور کند. این تگ آلارم را به صدا درآورده و فروشنده را از خطر سرقت احتمالی با خبر می‌کند. برای همین هنگام فروش و بعد از پرداخت هزینه توسط مشتری، دزدگیر توسط دستگاه جداکننده مخصوص از آن جدا شده و کالای موردنظر به مشتری تحویل داده می‌شود. دزدگیر لباس در انواع مختلفی تولید و طراحی شده است که همه کاربرد یکسانی دارند ولی از لحاظ ابعاد و ظاهر متفاوتند.

اگر صاحب فروشگاه پوشاک هستید و می خواهید فروشگاه خود را مجهز به سیستم گیت فروشگاهی بکنید. می توانید چاپ تگ لباس را به شرکت معتبر و خوشنام خشایار برند بسپارید.

چاپ تگ لباس

خشایار برند

خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ، لیبل لباس ، اتیکت لباس، کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی و کاور کت و شلوار ، کارت آویز و بگ و ساک دستی و اتیکت چرمی است. که در میان رقبای خود، با توجه به تجهیزات مدرن و همچنین بهره مندی از دانش روز، توانسته است پیشرفت چشمگیر و موفقی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتماً در ابتدا نمونه کار های این شرکت را در سایت مشاهده کنید. و سپس بر اساس نیاز خود، با ما تماس گرفته و در خصوص نحوۀ ثبت سفارش مشاوره دریافت کنید.

چاپ بروشور

یکی از شناخته شده ترین راههای بازاریابی و برندینگ می باشد. این کاغذهای تا خورده را می توانید در هر مکانی که مردم مجبورند منتظر بمانند ببینید. سالن های آرایش و مطب پزشکان دو نمونه از اماکنی است. که استفاده از بروشور برای تبلیغات بسیار توصیه می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اتیکت لباس خشایار برندچاپ روی لباس Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید