چاپ تگ لباس

 در Uncategorized

چاپ تگ لباس در خشایار برند

چاپ تگ لباس اجازه می دهد تا شرکت تولیدی برای اضافه کردن جزئیات  و ویژگی های محصول خود به صورت خلاقانه عمل کند.   از تگ لباس، می توان برای انواع محصولات استفاده کرد و  از آنجایی که آنها هویت نام تجاری شما را نمایش می دهند، بنابراین نقش موثری خواهند داشت. علاوه بر جذب مشتریان به اعتبار و شناخت برند شما نیز کمک خواهد کرد.

به تگ لباس همان تگ دزدگیر لباس نیز گفته می شود و یکی از اجزای اصلی گیت فروشگاهی محسوب می شود که بر روی پوشاک و لباس ها نصب خواهد شد. عملکرد تگ لباس به این شکل است که با آنتن های گیت فروشگاهی موجود بر روی درب خروجی ارتباط داشته و با گذشتن تگ لباس از مقابل آن ها، شروع به آلارم زدن می کنند و با به صدا در آوردن زنگ هشدار به فروشنده محصول هشدار می دهند که کالای فروشگاه بدون مجوز و جدا کردن تگ از لباس، محصول  از فروشگاه در حال خروج است.
تگ پوشاک در ابتدا توسط شرکت معتبر CENTURY عملی شد و سپس این ویژگی در کل دنیا به همین اسم شناخته شد. تگ لباس در دو باند AM و RF موجود هستند که فقط با دزدگیرهای فروشگاهی که هم فرکانس با این تگ ها است کاربرد دارند و هشدار می دهند.
اگر صاحب فروشگاه پوشاک هستید و می خواهید فروشگاه خود را مجهز به سیستم گیت فروشگاهی بکنید، می توانید چاپ تگ لباس را به شرکت معتبر و خوشنام خشایار برند بسپارید.

خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس، کاور، کارت آویز و بگ و ساک دستی است که در میان رُقبای خود، با توجه به تجهیزات مدرن و همچنین بهره مندی از دانش روز، توانسته است پیشرفت چشمگیر و موفقی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتماً در ابتدا نمونه کارهای این شرکت را در سایت مشاهده کنید و سپس بر اساس نیاز خود، با آنها تماس گرفته و در خصوص نحوۀ ثبت سفارش مشاوره دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید  لیبل لباس خشایار برند